Přejít do hlavní nabídky
TVÉ BUDOUCÍ JÁ udržuje vše v pohybu.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

Každý zaměstnanc UPS, který je jako vy součástí týmu, se snaží svou prácí vytvářet příjemnější svět. Každý den jsou naši lidé zodpovědní za pohyb zboží, finančních prostředků a informací ve více než 200 zemích a oblastech. UPS je největší světovou společností pro doručování balíků a provozuje jednu z největších leteckých společností na světě. Náš vozový park vozidel s alternativním pohonem je největší ze všech společností na světě.

Společnost UPS se vyvinula ze skromné kurýrní společnosti v multimiliardovou celosvětovou korporaci, ale náš tým se i nadále zaměřuje na to, aby našim zákazníkům pomohl v rychlejším, chytřejším a lepším pohybu než kdy předtím.

Naše zásady

Jaké to je pracovat ve společnosti UPS? Jsme hrdí na integritu, týmovou práci a služby. Intenzivně prosazujeme inovace, bezpečnost a udržitelnost. To vše pro vás znamená, že ve společnosti UPS je každá věc navržena tak, aby vám pomohla odvést nejlepší práci – a být odměněn na všech úrovních. Zaměstnanci UPS jsou pracovití, spolupracující a podnikaví. Máte stejné zásady? Pak se k nám právě vy hodíte.

Pár způsobů, díky nimž se UPS liší jako zaměstnavatel:

  • Podpora různorodého a inkluzivního pracoviště, kde je každý oceňován za své jedinečné dovednosti
  • Podpora našich zaměstnanců UPS výhodami, které jdou za hranice jejich očekávání
  • Investice 500 milionů dolarů ročně na vzdělávací a rozvojové programy pro naše lidi
  • Vylepšování kultury služeb komunitám, kde žijeme a pracujeme
Technologie a inovace

Ve společnosti UPS poskytujeme našim lidem technologie, které nabízejí nejpokročilejší řešení v oboru. Ať už vybavujeme naše letadla nejnovějšími technologiemi, vyvíjíme výkonnou počítačovou síť pro efektivní dispečink vozidel nebo poskytujeme našim řidičům nejlepší zařízení a technologie v našem odvětví, vždy prosazujeme inovace a pokrok ve všem, co děláme. Společnost UPS investuje více než 1 miliardu dolarů ročně do informačních technologií, což je závazek, který umožňuje zaměstnancům UPS pokračovat v přetváření kultury celosvětového podnikání.