Přejít do hlavní nabídky
TVÉ BUDOUCÍ JÁ dostává více příležitostí.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

Kam ve svém životě směřujete? Pokud chcete získat práci – a život – podle svých představ, chytrou volbou je UPS. Jsme neustále se rozšiřující, dynamická organizace, uvedená v prestižním žebříčku Fortune 50, a nabízíme řadu příležitostí, které vám pomohou dostat se se svými ambicemi co nejdál. Takže pokud hledáte něco pro začátek i pro úspěšnou budoucnost, pomůžeme vám jít správným směrem.

Časopis Forbes vyhlásil  společnost UPS, světového leadera v oblasti logistiky v multimiliardové hodnotě, za jednoho z nejlepších zaměstnavatelů roku 2020. Naše vzdělávací programy byly oceněny jako ty nejlepší ve svém oboru, naším závazkem zůstává strategie posunů na vyšší pozice zevnitř firmy. Podporujeme diverzitu skrze hnutí jako je Women’s Leadership (Ženy ve vedení) a rozvojové programy. Přidejte se k nám a zjistěte, jak moc zapálení můžete být při plánování vaší budoucnosti.