Skip to main content
FUTURE YOU daha fazla fırsatla karşılaşır.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

UPS’te yaşamın gerçekte nasıl olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Fırsatlar, ekip çalışması, enerjik, pozitif bir kültür ve şu an hayalini kurduğunuz her şeye dönüşmenize yardımcı olacak faydalar anlamına geldiğini göreceksiniz.

UPS’in Gelecekteki Halinizin hayatınızı nasıl zenginleştireceğini keşfedin. Sunulan faydalar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, aradığınız iş için sunulan faydalara bakın.

Faydalar / Eğitim

UPS’teki işiniz hem anlamlı hem de ödüllendiricidir.

Sağlık, Güvenlik ve Zindelik Programlar

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve içinde yer aldığımız toplumların sağlığını, güvenliğini ve zindeliğini koruyoruz. UPS, farklı çalışan gruplarının sağlıklı ve zinde bir yaşama yönelik ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli faydalar içeren bir dizi program yürütüyor.

Fayda Bilgilerine Dair Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde tazminat ve faydalara ilişkin olarak sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Her ürün veya hizmet her çalışan için mevcut veya geçerli değildir ve bir ürün veya hizmetin kullanılabilirliği değişebilir. UPS, ticari ihtiyaçlarının gerektirdiği durumlarda bilgileri değiştirme veya silme hakkını saklı tutar.

Eğitim

Kariyerinizi şekillendirmek için güçlü eğitim ve gelişim kaynaklarına sahip olacaksınız. Kuryelerimizden biri olmanız durumunda, müşterilerimizin beklediği hizmeti sunmak için gerekli becerileri edinmenizi sağlayacak üstün nitelikli eğitimden faydalanacaksınız. İstek üzerine alınabilen pek çok online kurs sunan öğrenim yönetim sistemimiz UPS University’ye de erişim imkanına sahip olacaksınız. İhtiyaca özel tasarlanan diğer eğitim programları arasında sektörde başı çeken Satış Akademisi, yerelleştirilmiş eğitim ve her gün sunulan gelişme fırsatları bulunuyor.

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Future You, UPS’te herkesin başarımıza tam anlamıyla katkıda bulunma fırsatına sahip olduğu ve özgün becerileri, fikirleri, deneyimleri ve perspektifleriyle değer gördüğü bir iş yerini keşfediyor. Çeşitlilik ve kapsayıcılık misyonumuz; çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi başarı için bir araya getirmeyi ve onlara güç sağlamayı içeriyor. Bu misyonu, dünyanın dört bir yanında destek sunarak, toplum yararına yatırımlar gerçekleştirerek, çeşitli iş uygulamaları aracılığıyla ve adil, özgün, kapsayıcı ve çeşitlilik temelli bir iş yeri olma konusunda örnek oluşturarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Çeşitlilik tanımımız ırk, yaş ve cinsiyet farklarının ötesine geçerek etnik köken, cinsel yönelim, cinsel kimlik, eğitim, din, fiziksel kabiliyet, değerler, geçmiş ve deneyimler bakımından var olan farkları da içine alıyor.

Toplumda

UPS Vakfı, dünyanın dört bir yanında daha güvenli, daha dayanıklı ve kapsayıcı toplumlar inşa etme konusunda destek sunma misyonuyla kuruldu. Bu çaba, çalışanlarımızın becerilerini, tutkusunu ve zamanını lojistik uzmanlığımızla, ulaşım varlıklarımızla ve toplumda ölçülebilir bir fark yaratmaya yönelik hayırsever katkılarımızla birleştirerek kalbimizi ve yeteneklerimizi buluşturuyor. İçinde yer aldığımız toplumlar büyümeye ve gelişmeye devam ettikçe biz de büyüyoruz. UPS ekibine katıldığınız zaman etrafınızdakilere duyduğunuz bağlılık da gelişecek. Yardımsever bağışlarımız ve gönüllülük ruhumuz, yaşamak, çalışmak ve oynamak için daha iyi yerler yaratmaya devam edecek.