Skip to main content
FUTURE YOU daha fazla fırsatla karşılaşır.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

Hayattaki yönünüzü belirlediniz mi? İşiniz ve hayatınızla ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmeye hazırsanız seçilecek en akıllıca yol UPS’ten geçiyor. Büyüyen, dinamik bir Fortune 50 şirketi olarak, tutkularınızın sizi götürdüğü yere gitmenize yardımcı olacak fırsatlar sunuyoruz. Ödüllendirici bir geleceğe adım atmak istiyorsanız doğru yönde ilerlemenize yardımcı olabiliriz.

Milyar dolarlık ticaret. Birinci sınıf kariyer. UPS, Forbes'in 2020 Dünyanın En İyi İşvereni olarak ilan ettiği, küresel pazar lideri bir lojistik şirketidir. Eğitim programlarımız sektör lideri olarak kabul edilmektedir, "içeriden terfi" politikamıza bağlıyız ve kendimizi Kadın Liderliği ve Gelişim ağı gibi girişimler aracılığıyla çeşitliliğe adamış bulunmaktayız. Öyleyse bize katılın ve geleceğiniz konusunda ne kadar tutkulu olabileceğinizi keşfedin.