Skip to main content
FUTURE YOU daha fazla fırsatla karşılaşır.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

UPS’te ekibin bir parçası olduğunuzda, yaptığınız iş dünyanın daha iyi işlemesine yardımcı olur. Her bir UPS çalışanının tutkuyla yaklaştığı şey budur. Çalışanlarımız, her gün 200’den fazla ülke ve bölgede malların, fonların ve bilgilerin taşınmasının sorumluluğunu üstleniyor. UPS, dünyanın en büyük kargo dağıtım şirketi ve aynı zamanda dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden birini işletiyor. Alternatif enerjiyle çalışan filomuz da dünyanın en büyüğü konumunda.

UPS, mütevazı bir bisikletli kurye şirketinden milyarlarca dolarlık global bir kuruluşa dönüşürken, ekibimiz de müşterilerin taşımak istedikleri her şeyi daha hızlı, daha akıllı ve her zamankinden daha iyi bir biçimde taşımasına odaklanmaya devam etti.

Kültürümüz

UPS’te çalışmak nasıl bir şey? Dürüstlük, ekip çalışması ve hizmet kalitesi gurur duyduğumuz yönlerimiz. İnovasyon, emniyet ve sürdürülebilirliğe derinden bağlıyız. Sizin için bunun anlamı, UPS’te her şeyin elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız ve her düzeyde ödüllendirilmeniz için tasarlanmış olması. UPS çalışanları iş birliğine yatkın, çalışkan ve girişimcidir. Bu özellikler sizi mi tarif ediyor? Öyleyse uyum sağlamakta hiç zorlanmayacaksınız.

UPS’in işveren olarak fark yaratmasını sağlayan unsurlardan bazıları:

- Herkesin özgün becerileriyle değer gördüğü, çeşitliliği ve kapsayıcılığı temel alan bir çalışma ortamını teşvik etmek
- UPS çalışanlarını beklentilerinin ötesine geçen faydalarla desteklemek
- Çalışanlarımızın eğitim ve gelişimine yönelik programlara yılda 500 milyon doların üzerinde yatırım yapmak
- İçinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumlara hizmet etmeyi esas alan bir kültür geliştirmek

Teknoloji ve İnovasyon

UPS olarak, sektördeki en gelişmiş çözümlere güç veren teknolojiyi çalışanlarımızın hizmetine sunuyoruz. Uçaklarımızı en yeni teknolojiyle donatmaktan dağıtım araçlarımızı etkili bir biçimde yönlendirmek için güçlü bir bilgisayar ağı geliştirmeye veya sürücülerimize sektörümüzdeki en iyi donanım ve teknolojiyi sunmaya kadar yaptığımız her şeyde inovasyon ve ilerleme taahhüdümüzle hareket ediyoruz. UPS, bilgi teknolojisine yılda 1 milyar dolardan fazla yatırım yapıyor. Bu kararlılık sayesinde UPS çalışanları, dünyada iş yapma biçimini yeniden tanımlamayı sürdürüyor.