Preskočiť na hlavný obsah
Vaše BUDÚCE JA dostáva viac príležitostí
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

Kam smerujú vaše kroky? Pokiaľ chcete získať prácu a život, po akých túžite, UPS je správna voľba. Sme neustále sa rozširujúca, dynamická organizácia uvedená v prestížnom rebríčku Fortune 50 ponúkajúca množstvo príležitostí, ktoré vám pomôžu naplniť vaše ambície. Pokiaľ teda hľadáte začiatok cesty pre nádejnú budúcnosť, pomôžeme vám ísť tým správnym smerom.

Multimiliardový biznis. Kariéra na svetovej úrovni. UPS je popredná svetová logistická spoločnosť, ktorú spoločnosť Forbes práve vyhlásila za najlepšieho zamestnávateľa sveta za rok 2020. Naše školiace programy sú uznávané ako jedny z najlepších v odvetví, zaviazali sme sa k našej politike karierneho postupu v rámci firmy a venujeme sa iniciatívam, ktoré pomáhajú rozvíjať rozmanitosť aj vo vedení spoločnosti ako napr. Women’s Leadership and Development network. Pripojte sa k nám a zistite, aká atraktívna môže byť vaša budúcnosť.