Перейти до основного контенту
FUTURE YOU це більше можливостей.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

Future you – це ви майбутнього. Ви бажаєте знати, яке життя у компанії UPS? Ви переконаєтеся, що воно зосереджене навколо можливостей, роботи у команді, культури взаємопідтримки та переваг, які допоможуть вам досягти ваших цілей.
Дізнайтеся, як компанія UPS може покращити ваше майбутнє. Інформація про переваги доступна у розділі окремої галузі.

Переваги та навчання

Ваша робота у компанії UPS має не лише велике значення, але й переваги.

Програми з охорони здоров'я та безпеки
Ми слідкуємо за здоров'ям та безпекою наших працівників, клієнтів та громад. У компанії UPS існує декілька планів із різноманітними перевагами для охорони здоров'я та безпеки різних груп працівників.

Заява про відмову від відповідальності за інформацію про соціальні гарантії
Інформація про заробітну платню та переваги на цьому веб-сайті наведена лише для інформації. Не всі продукти та послуги доступні кожному співробітнику. Доступність продуктів та послуг може змінюватися. Компанія UPS має право змінювати або видаляти вказану інформацію згідно з діловими потребами компанії.

Навчання
Для керування вашою кар'єрою вам доступні великі навчальні ресурси. Водії отримують найкраще у галузі навчання для розвитку навичок, які дозволять забезпечити рівень обслуговування, якого очікують наші клієнти. Також можливий доступ до Університету UPS, нашої системи управління навчанням із повною бібліотекою онлайн-курсів за запитом. Також є програми нашої провідної Академії продажу, навчання на місці роботи та особистого розвитку.

Різноманітне та мультикультурне оточення

Future You в UPS — це місце роботи майбутнього, де кожен має можливість зробити свій внесок та отримати визнання за свої навички, ідеї, досвід та точку зору. Наша місія з утворення різноманітного та мультикультурного оточення полягає у тому, щоб об'єднати наших співробітників, клієнтів, постачальників та громади на шляху до успіху. Ми поширюємо цю місію у всьому світі шляхом пропаганди, інвестицій у громади, ділової практики та встановлення прикладу чесного, аутентичного, різноманітного та всеохоплюючого робочого оточення. Наше визначення різноманіття не обмежується критеріями раси, віку й статі та поширюється на етнічне походження, сексуальну орієнтацію, гендерну ідентичність, освіту, релігію, фізичні здатності, цінності, походження та досвід.

Суспільство

Фундація UPS була заснована з метою сприяти розвитку більш безпечних, стійких та всеохоплюючих громад в усьому світі. У цьому плані наші наміри та можливості співпадають, об'єднуючи навички, бажання та час наших працівників із нашим досвідом у логістиці, транспортною мережею та благодійними ініціативами з метою наглядної зміни суспільства на краще. Ми зростаємо та змінюємося разом із нашими громадами. Та коли ви приєднуєтеся до колективу UPS, ваші обов'язки до тих, хто вас оточує, також будуть змінюватися. Наші благодійні та волонтерські ініціативи будуть і надалі створювати кращі місця для життя, праці та розваг.