Перейти до основного контенту
FUTURE YOU це більше можливостей.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

Працюючи в UPS ви домогаєте змінити світ на краще – і це мотивує кожного спіробітника нашої компанії. Щодня наші працівники забезпечують перевезення товарів, коштів та інформації у більш ніж 200 країн та регіонів. Ми є найбільшою в світі компанією з доставки пакунків та керуємо однією з найбільших у світі авіакомпаній. Наш парк транспорту, що працює на альтернативних джерелах енергії також є найбільшим у світі.

UPS зросла з невеликої служби, що доставляла пошту на велосипедах, у глобальну корпорацію вартістю у мільярди долларів. І весь цей час наш колектив продовжував доставляти вантаж наших клієнтів — швидше, розумніше (досконаліше) та краще, ніж будь-коли.

Наша культура

Що означає працювати у компанії UPS? Ми пишаємося нашою чесністю, командним духом та якістю обслуговування. Для нас велике значення мають інновації, безпека та чистота навколишнього середовища. Це означає, що ми пропонуємо всі умови, щоб ви могли максимально реалізувати свій потенціал та досягти успіху на будь-якому етапі свого професійного шляху. Колектив UPS – це дружня команда працьовитих та ініціативних людей. Схоже на вас? Тоді у нас знайдеться для вас місце.

Що відрізняє компанію UPS як роботодавця:

- Cтворюємо різноманітне та мультикультурне оточення, в якому людей цінують за їхні унікальні навички
- Інвестуємо у програми навчання та розвитку працівників на суму понад $500 мільйонів щорічно
- Розвиваємо культуру обслуговування громад, у яких ми живемо та працюємо

Технології та інновації

Компанія UPS забезпечує працівників технологіями, які допомагають впроваджувати найбільш передові у галузі рішення. Коли ми обладнуємо наші літаки найсучаснішими технічними засобами, розробляємо потужну комп'ютерну мережу для ефективного керування рухом транспортних засобів та надаємо нашим водіям найкраще обладнання у галузі, ми підтримуємо інновації та прогрес в усіх сферах життя. Щороку компанія UPS інвестує більш ніж $1 мільярд у інформаційні технології, і це дозволяє нам невпинно змінювати підхід компаній до ведення бізнесу в усьому світі.