Se ignoră până la conținutul principal
FUTURE YOU menține totul în mișcare.
New to UPS? or Maybe you haven't stopped by in a while?  We are happy to share that we have a new system in place to make applying easier for you! 5 Steps: (1) Click 'Search Jobs' to go to our application system. (2) Find your job & click 'Apply' (3) Choose your Application Method (4) Login or create an account (5) Complete your application. Come back & check the status of your application at any time!

Keď ste súčasťou tímu spoločnosti UPS, vaša práca zlepšuje svet. Je to vášeň každého zamestnanca UPS. Každý deň sú naši ľudia zodpovední za pohyb tovaru, finančných prostriedkov a informácií vo viac ako 200 krajinách a oblastiach. UPS je najväčšou celosvetovou spoločnosťou na doručovanie balíkov a prevádzkuje jednu z najväčších leteckých spoločností na svete. Náš vozový park vozidiel s alternatívnym pohonom je najväčší zo všetkých spoločností na svete.

Spoločnosť UPS sa vyvinula zo skromnej kuriérskej spoločnosti na multimiliardovú celosvetovú korporáciu, ale náš tím sa aj naďalej zameriava na to, aby našim zákazníkom pomohol v rýchlejšom, chytrejšom a lepšom pohybe než kedykoľvek predtým.

Naše zásady

Aké to je pracovať v spoločnosti UPS? Sme hrdí na integritu, tímovú prácu a služby. Intenzívne presadzujeme inovácie, bezpečnosť a udržateľnosť. Všetko toto pre vás znamená, že v spoločnosti UPS je každá vec navrhnutá tak, aby vám pomohla vykonať tú najlepšiu prácu, za čo môžete byť odmenení na všetkých úrovniach. Zamestnanci spoločnosti UPS sú pracovití, spolupracujúci a podnikaví. Máte rovnaké zásady? Potom sa k nám dokonale hodíte.

Niekoľko spôsobov, vďaka ktorým sa spoločnosť UPS líši ako zamestnávateľ:

  • podpora rôznorodého a inkluzívneho pracoviska, kde je každý oceňovaný za svoje jedinečné schopnosti
  • podpora našich zamestnancov UPS výhodami, ktoré siahajú až za hranice ich očakávaní
  • investícia 500 miliónov dolárov ročne na vzdelávacie a rozvojové programy pre našich zamestnancov
  • rozvoj zásad služieb komunitám, v ktorých žijeme a pracujeme.
Technológie a inovácie

V spoločnosti UPS poskytujeme našim zamestnancom technológie, ktoré ponúkajú najpokročilejšie riešenie v odvetví. Či už vybavujeme naše lietadlá najnovšími technológiami, vyvíjame výkonnú počítačovú sieť pre efektívny dispečing vozidiel alebo poskytujeme našim vodičom najlepšie zariadenia a technológie v našom odvetví, vždy presadzujeme inovácie a pokrok vo všetkom, čo robíme. Spoločnosť UPS investuje viac ako 1 miliardu dolárov ročne do informačných technológií, čo je záväzok, ktorý umožňuje zamestnancom UPS pokračovať v modernizovaní spôsobov, akými svet podniká.